HAKKIMIZDA

ADALADE denizcilik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli bir firmadır.

Alanında yaklaşık 20 yıla yakın deneyime sahip olan yönetim kadrosu ile ADALADE, denizcilik alanında tersane ve armatör firmalara servis, bakım, malzeme ve tamir hizmetleri ile yeni inşa ve servisteki gemilere de ekipman ve bir çok markaya ait ana makine, jeneratör, türbin, seperatör gibi ekipmanların OEM yedek parçalarını tedarik etmektedir.

MİSYONUMUZ

ADALADE her şirketin kaliteli hizmeti doğru fiyata almayı hakettiğini düşünür. Bu bağlamda bireye ve topluma saygıyı, ahlaki değerlere bağlılığı kendine ilke edinerek zaman faktörünün çok önemli olduğu denizcilik sektöründe her zaman hızlı ve kaliteli çözüm sunabilen bir firma olmayı kendine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle müşterilerinin nezdinde tedarikçinin ötesinde bir çözüm ortağı, sözüne ve tavsiyelerine her zaman itimat edilen, ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen güvenilir bir partner olmak.

KALİTE ÇEVRE VE İSG POLİTİKAMIZ
ADALADE her zaman yenilikçi ve çağa ayak uyduran çalışma stiliyle hizmet seviyesinden ödün vermeyen, her noktada sürekli iyileşmeyi hedefleyen bir şirkettir
Bu politika çerçevesinde ADALADE, çalışma alanlarının gerektirdiği ulusal ve uluslararası kalite standartlarına riayet eder, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun olarak faaliyet gösterir.
“Pruvanız neta rüzgarınız kolayına olsun” İletisim